کشمش گلدن بناب لبریز

کشمش گلدن بناب یکی از نام آشنا ترین کشمش های موجود در ایران است که طرفداران بیشماری در زمینه خشکبار و آجیل دارد و هر ساله میزان زیادی از این محصول در خواروبار فروشی ها به فروش میرسد.

کشمش گلدن بناب یا کشمش طلایی یکی از انواع کشمش هایی است که آن ها را به وفور در بازار مشاهده می کنیم. این محصول به دلیل مرغوبیت خود به عنوان یکی از محصولات صادراتی انتخاب شده است و از ایران به تمام نقاط دنیا صادر می شود. کشمش گلدن را معمولا به روش تیزاب خشک می کنند به همین دلیل رنگی روشنی دارد و برای تولید این محصول نیز از کشمش بدون هسته استفاده می شود.

گالری تصاویر کشمش گلدن بناب لبریز

خواص کشمش گلدن بناب لبریز

از خواص و ویژگی های مثبت این محصول میتوان به انواع مواد معدنی و ویتامین ها اشاره نمود.  این کشمش برای درمان و جلوگیری از پوکی استخوان به خصوص برای بانوان مفید است، همچنین به دلیل داشتن میزان زیادی آهن برای افرادی که از کم خونی رنج میبرند توصیه میگردد. کشمش گلدن بناب ویتامین های کا، ث، دی، آ و ب را در خود جای داده است.به دلیل وجود ویتامین آ در این محصول کشمش گلدن بناب برای افرادی که مشکل بینایی دارند نیز مفید و موثر است.

برای سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید

تفاوت اصلی کشمش گلدن بناب با سایر کشمش ها

یکی از تفاوت های اصلی که کشمش گلدن بناب با دیگر کشمش ها داراست رنگ شفاف و دانه های بسیار زرد رنگ این محصول و نداشتن هسته است. مزه این کشمش از دیگر کشمش ها شیرین تر است و میزان قند طبیعی بیشتری را در خود جای داده است. 

ترکیبات اصلی کشمش گلدن بناب آب، قند، ویتامین ها، مواد معدنی، کلسیم، منگنز، روی، آهن و.. است که برای بدن انسان مورد نیاز و مفید است.