چای لبریز

چای سیاه در ایران دارای طرفداران بسیار زیادی است تا جایی که میتوان گفت اکثر خانواده های ایرانی از این محصول دم کردنی استفاده کرده و از نوشیدن آن لذت می برند.

چای سیاه به دلیل نوع مصرف و ویژگی های خود و همچنین به دلیل خواص دارویی که دارد به عنوان محصولی محبوب معرفی می گردد. به طور کلی چای سیاه را به دوسته کلی میتوان تقسیم نمود، چای سیاه ایرانی و چای سیاه خارجی که تنها تفاوت آن ها در نوع خشک نمودن گیاه آن خواهد بود.چای سیاه همچنین دارای ویژگی های دارویی نیز می باشد.

گالری چای لبریز

خواص چای لبریز

این دم کرده محبوب شرقی به عنوان ماده ای پر خاصیت استفاده میشود. برای مثال از این محصول به عنوان گیاه دارویی برای التیام انواع سردرد ها استفاده میکنند و افرادی که سردرد های میگرنی دارند نیز از این ماده دارای کافئین استفاده می کنند. از دیگر مواردی که می توان اشاره نمود گرم کردن بدن است، در زمستان برای به تعادل رسیدن دمای بدن از چای سیاه استفاده می کنند. چای سیاه کاهش دهنده استرس و آرام بخش است، برای تقویت قلب و عروق نیز تجویز میگردد. از دیگر خواص این محصول انواع ویتامین ها و آنتی اکسیدان های مفید است که از ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان جلوگیری می کند.

برای سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید

ویژگی های لبریز

گیاه چای بعد از پرورش پیدا کردن در شرایط خاصی تخمیر شده و از رنگ سبز به سیاه تغییر حالت می دهد و معمولا از چای سیاه به عنوان یک نوشیدنی ایرانی و اصیل یاد میکنند.چای سیاه را معمولا در میان وعده صبحانه یا عصرانه با انواع کیک ها و نان و پنیر مصرف میکنند. از خود گیاه نیز در گذشته برای بستن انواع زخم ها استفاده میشده است اما امروزه از این محصول به عنوان اسانس در دارو ها و انواع شامپو ها و مواد آرایشی طبیعی استفاده می گردد.

در این محصول چربی گیاهی، سدیم، پتاسیم، کربوهیدرات و کافئین را مشاهده می کنیم.

محصولات ما

چای سیلان ۲۲۲ زرین لبریز

چای سیلان ۳۳۳ زرین لبریز (جدید)

چای سیلان زرین لبریز

چای سیلان ۳۳۳ زرین لبریز (قدیم)

چای قلم کلکته ۱۱۱ لبریز

چای CTC کنیا ۹۱۲ لبریز

چای CTC کنیا ۱۸۸ لبریز