دارچین لبریز

دارچین به عنوان یک محصول دارویی و معطر سال هاست که در عطاری ها به فروش میرسد و همچنین به دلایل بیشمار دارویی که داراست ما همواره از آن در انواع غذا ها و دمنوش ها استفاده می کنیم.

دارچین ادویه ای خوشبو و دارای طعم و عطری بسیار خوش است. این محصول به عنوان مواد دارویی از زمان های قدیم استفاده می گردید و امروزه نیز برای درمان های سنتی در انواع و اقسام دمنوش ها آن را مشاهده می کنیم. گیاهی که از تنه آن دارچین را برداشت به دلیل آب و هوایی که در آن رشد می کند همیشه سبز رنگ است. نام های دیگر این محصول با توجه به بومی بودن آن متفاوت بوده و میتوان از نام های دیگر آن به کاریو مانیس اشاره نمود.

گالری تصاویر برنج لبریز

خواص دارچین لبریز

از خواص این محصول دارویی میتوان به موارد بیشماری اشاره نمود، اما در اینجا به تعداد مهم و شدیدالاثر این خواص اشاره ای کوتاه خواهیم کرد. در دنیا افراد بیشماری با دیابت دست و پنجه نرم میکنند، یکی از خواص مهم این محصول، میتوان کنترل قند خون را معرفی نمود، همچنین دارچین برای کاهش کلسترول، کاهش تری گلیسیرید، جلوگیری از بیماری آلزایمر، برای جلوگیری از انواع عفونت ها، تقویت عملکرد ایمنی بدن، جلوگیری از بیماری های قلبی،برای بهبود گردش خون، برای تسکین دردهای عضلانی و مفصلی و بسیاری موارد دیگر کاربرد های فراوانی دارد.

یکی از عمده ترین استفاده هایی که ایرانیان از این گیاه میکنند، چای همراه با دارچین می باشد. همچنین میتوان از موارد مصرف دارچین در داروهای گیاهی و دمنوش ها نیز اشاره کنیم.

برای سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید

ویژگی های دارچین لبریز

این محصول دارویی در هر صد گرم خود دارای میزان مشخص زیر از ترکیبات است: دارای 10 گرم آب میان بافتی، 4 گرم پروتئین موجود، ½ گرم چربی های مفید،2/2 گرم قند طبیعی، 247 کیلوکالری انرژی و همچنین میزان 1 گرم کلسیم.

دارچین لبریز یک محصول با کیفیت و خوش عطر است که شما می توانید با تهیه آن در مصارف دارویی یا غذایی و چای و … استفاده کنید و علاوه بر تاثیرات مثبتی که گفتیم از طعم خوب آن لذت ببرید.