برنج پاکستانی لبریز

برنج به عنوان یک محصول وارداتی از کشور های مختلف در ایران مشاهده میشود.همه ما در طول روز حداقل یک وعده غذایی همراه با برنج را مصرف میکنیم، برنج نیزهمانند سایر محصولات غذایی دارای تنوع بالایی است.یکی از برنج های محبوب و پر خاصیت و با کیفیت بازار برنج پاکستانی است.

از انواع برنج پاکستانی می توان به  برنج سوپر باسماتی و برنج ۳۸۶ پاکستانی  اشاره کرد که از آن در تهیه انواع غذا ها حتی آرد برنج و تهیه انواع شیرینی جات استفاده میگردد. این محصول همان طور که از نامش پیداست از کشور پاکستان سرچشمه گرفته و به کشور های دیگر نیز رسیده است. برنج پاکستانی به دلیل دانه های کشیده و عطر و طعم خاصی که دارد به محبوبیت و معروفیت رسیده است.

گالری تصاویر برنج لبریز

خواص برنج پاکستانی

هر فرد برای تامین مواد معدنی مورد نیاز بدن خود نیاز به مواد پر خاصیتی مانند برنج باسماتی دارد، از خواص این محصول به عنوان یکی از انواع برنج میتوان به موارد زیر اشاره نمود: دارای میزان بالایی فیبر است، کاهش دهنده قند و کلسترول خون نیز میباشد، احتمال حمله های عصبی و حمله های قلبی را در افراد چاق کاهش میدهد، تسریع کننده فعالیت گوارشی به ویژه در روده ها است، برای درمان بیماری های پوست و مو تجویز میگردد. نه تنها این مواردی که به آن اشاره نمودیم بلکه دارای خواص متعدد دیگری نیز  می باشد. برنج همچنین به دلیل داشتن انواع ویتامین ب برای سیستم ایمنی بدن مفید بوده و در درمان انواع بیماری های زمینه ای کمک می کند.

برای سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید

ترکیبات برنج پاکستانی لبریز

در هر صد گرم از این محصول 1527 کیلوژول کالری دیده میشود، 80 گرم کربوهیدرات، 0/12 گرم قند دیده میشود، 1/5 گرم فیبر، 0/66 گرم چربی مفید، 7/14 گرم پروتئین، 11/65 گرم آب میان بافتی، انواع ویتامین ها مانند ویتامین ب1، ب2، نیاسین، پانتوتنیک اسید، ب6، کلسیم، آهن، منگنز، منیزیم، فسفر، پتاسیم و روی را میتوان مشاهده نمود. در نظر داشته باشید این محصول به عنوان غلات دارای میزان زیادی نشاسته و املاح های دیگر نیز می باشد که با توجه به نوع آن و سویه ای که کشت داده شده است درصد این موارد در هر صد گرم دچار تغییر می شود. اما در اصل این محصولات این مواد را دارا هستند و شما میتوانید با مصرف این محصولات میزان خاصی مواد معدنی را وارد بدن نموده و از خواص آن استفاده کنید.

برنج ایرانی لبریز

برنج وعده غذایی اصلی کشور ما است و نقش بسزایی در سفره ایرانی دارد. بیشترین کشت این محصول در کشور در استان های گیلان و مازندران انجام می شود به نحوی که نزدیک به هشتاد درصد تولید برنج کشور در این دو استان انجام می شود. علاوه بر این کشاورزان در استان هایی نظیر گلستان، اصفهان و خوزستان نیز اقدام به کشت و برداشت برنج می کنند اما از آنجایی که تولید برنج در چنین استان هایی با میزان بارندگی سالانه ارتباط مستقیم دارد، نمی توان آن ها در کنار گیلان و مازندارن، زیستگاه دائمی برنج ایرانی حساب آورد.

محصولات ما

برنج ایرانی هاشمی

برنج ایرانی فجر

برنج پاکستانی سوپر باسماتی

برنج پاکستانی نعمت

برنج پاکستانی ۱۱۲۱

برنج پاکستانی ۳۸۶